Nôž lovecký s pevnou čepeľou KIZLYAR Ančar - strieborný

- kvalitný, pevný, lovecký nôž od ruského výrobcu Kizlyar,
- skvelý pomocník pre lovcov, poľovníkov, rybárov ale i nadšencov outdoorových aktivít,
- tvar čepele noža je ideálny na rozoberanie mäsa (ostrie noža je naklonené smerom k rukoväti, čepeľ široká a zakrivená),
- skosený výbrus ostria poskytuje vynikajúci rez a ovládateľnosť,
- nôž sa dodáva s koženým, ručne robeným puzdrom s možnosťou uchytenia na opasok.
 

UPOZORNENIE: Umelecké gravírovanie na nožoch KIZLYAR sa v závislosti od série a od kusu môže líšiť. Gravírovanie teda nemusí presne odpovedať úvodnému obrázku produktu. Tvar noža, kvalita a použité materiály zostávajú rovnaké. 


POUŽITIE:
- do extrémnych podmienok v prírode,
- camping, survival,
- rybári, poľovníci,
- na bežné použitie.

Výrobou exkluzívnych nožov, orientovaných na najnáročnejších zákazníkov sa zaoberá pobočka v St. Peterburgu. Entuziazmus a energia mladého riaditeľa, v spojení s umením absolventov Muchinskej vyššej umeleckej akadémie, dovoľuje vyrábať veľkolepé umelecké diela, na ktoré môžu byť ich budúci majitelia právom hrdí. V manufaktúre prebieha neustála obnova zariadení, čo umožňuje neustále zvyšovanie kvality výrobkov. Produkcia manufaktúry sa stala v rokoch 2001 až 2003 držiteľom certifikátu "100 najlepších výrobkov Ruska" a v roku 2004, na výstave IWA v Norimbergu, získala I. miesto v obore "najlepší umelecky zdobený nôž".

Čepele sú vyrobené z ruských nerezových, uhlíkových a v neposlednom rade vysoko kvalitných damaškových ocelí vlastnej produkcie. V základnom prevedení sa používa oceľ 65X13. Po zakalení na tvrdosť 56 - 58 HRC umožňuje táto oceľ udržať dlhý čas vynikajúce rezné vlastnosti.


ZBRANE, STRELIVO, OPTIKA

Pri nákupe nad 100€ získavate dopravu ZDARMA

CAMPING A SURVIVAL

Pri nákupe nad 100€ získavate dopravu ZDARMA

POĽOVNÍCTVO

Pri nákupe nad 100€ získavate dopravu ZDARMA

OBLEČENIE

Pri nákupe nad 100€ získavate dopravu ZDARMA
Obchod